Technika: Olej na kartonu
Výška: 55,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 66 x 49 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:56
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
| 1 000 Kč | 9.12.2025 09:26:32 |