Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na lepence
Výška: 27,5 cm, šířka: 47,5 cm, rámování: 52,3 x 70,3 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 18.07.2022 21:56
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (5)