23. Polní cestou

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na desce
Výška: 19,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 35,5 x 44 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:24

Dosažená cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (4)

2 400 Kč13.6.2022 18:19:36
2 200 Kč13.6.2022 17:36:55
2 000 Kč7.6.2022 01:15:05
1 800 Kč10.5.2022 18:00:23