Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 68,5 x 88 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:31
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (6)