23. Japonsko - Zimní krajina

Autor: Autor neurčen

Technika: Dřevoryt
Výška: 8,3 cm, šířka: 13,5 cm, rámování: 29,5 x 35,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:22

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 2m 33s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč