Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 44,3 cm, rámování: 36,5 x 46 cm
Konec aukce: 10.07.2023 22:26
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč