Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 40,5 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 61,8 x 49,8 cm
Konec aukce: 06.05.2024 22:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč