227. Most

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na kartonu
Výška: 46,5 cm, šířka: 62,5 cm, rámování: 62,5 x 80 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:46

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

1 000 Kč9.12.2025 09:24:25