225. Zimní den na vesnici

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 45 cm, rámování: 48,5 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:44

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

1 200 Kč9.12.2025 09:23:48