Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 45 cm, rámování: 48,5 x 58 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 21:44
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
| 1 200 Kč | 9.12.2025 09:23:48 |