Signováno vpravo dole, místy poškozený lem.
Výška: 33 cm, šířka: 26 cm, rámování: 38,5 x 31,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:44
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč