2 ks, signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně fixovaný na překlížce
Výška: 50 cm, šířka: 54 cm, rámování: 56,3 x 60 cm
Konec aukce: 20.03.2023 21:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč