Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 14 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 25,2 x 31,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 01.02.2021 21:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč