Krakelované plátno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 43,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 49 x 61 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:32
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 19.1.2026 17:42:00 |