213. Hradčany

Autor: Autor neurčen

Krakelované plátno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 43,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 49 x 61 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:32

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 17:42:00