Signováno vlevo dole. Vzadu věnování a přípis autora. Autor blíže neurčen, profesionální práce.
Technika: Olej sololit
Výška: 23,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 36,5 x 48 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:20
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 4.12.2019 23:49:02 |