21. Anděl a tři grácie

Autor: Autor neurčen

Nesignováno, vzadu slabě viditelné razítko. Malba z 19. století. Velmi dekorativní obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84 x 110,6 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 05.04.2021 18:24

Dosažená cena: 18 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (36)

10 100 Kč20.3.2021 21:38:13 (limit 18.3.2021 18:17:15)
9 900 Kč20.3.2021 21:38:09 (limit 18.3.2021 18:17:15)
9 600 Kč20.3.2021 21:38:09
9 300 Kč20.3.2021 21:38:05 (limit 18.3.2021 18:17:15)
9 000 Kč20.3.2021 21:38:05
8 700 Kč20.3.2021 21:38:01 (limit 18.3.2021 18:17:15)
8 400 Kč20.3.2021 21:38:00
8 100 Kč18.3.2021 18:16:20
7 800 Kč18.3.2021 15:33:57
7 600 Kč18.3.2021 15:33:57 (limit 11.3.2021 01:21:24)
7 500 Kč15.3.2021 20:25:50 (limit 11.3.2021 01:21:24)
7 200 Kč15.3.2021 20:25:50
6 900 Kč15.3.2021 20:25:36 (limit 11.3.2021 01:21:24)
6 600 Kč15.3.2021 20:25:36
6 300 Kč11.3.2021 01:20:58