Technika: Olej na kartonu
Výška: 84 cm, šířka: 45 cm, rámování: 92 x 53 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.06.2022 18:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 700 Kč