Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 60,7 cm, rámování: 99,3 x 79,3 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 19.01.2026 21:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč