Technika: Kolorovaný dřevoryt
Výška: 36,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 38,5 x 26 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:24
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč