Technika: Olej na papíře
Výška: 51,5 cm, šířka: 40 cm, rámování: 77 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 21:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč