Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 52,5 x 72,5 cm
Stav: Mírně poškozená malba/ rám
Konec aukce: 19.01.2026 21:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč