Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 64 cm, rámování: 58 x 73 cm
Konec aukce: 29.09.2025 21:21
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč