Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,5 cm, šířka: 34,6 cm, rámování: 36 x 44,7 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:21
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč