Signováno vlevo dole
Nově rámováno
Nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 45 cm, rámování: 53 x 48 cm
Konec aukce: 27.10.2019 21:19
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 21.10.2019 09:51:04 |