Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 32 cm, rámování: 60,5 x 52 cm
Konec aukce: 05.04.2021 18:34
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (26)