199. Madona

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na kartonu
Výška: 74 cm, šířka: 62 cm, rámování: 94 x 79 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:18

Dosažená cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (4)

1 600 Kč19.1.2026 15:45:30
1 400 Kč14.1.2026 07:44:44
1 200 Kč4.1.2026 10:40:08
1 000 Kč1.1.2026 18:58:32