Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:15
Dosažená cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Seznam příhozů (2)
| 700 Kč | 9.12.2025 09:20:14 |
| 600 Kč | 20.11.2025 07:58:39 |