196. Lodě v přístavu

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:15

Dosažená cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Seznam příhozů (2)

700 Kč9.12.2025 09:20:14
600 Kč20.11.2025 07:58:39