Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 35 cm, šířka: 99 cm, rámování: 44 x 108 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 18.07.2022 21:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč