195. Velká bronzová socha - únos

Autor: Autor neurčen

Kategorie: Sochy

Velká bronzová socha z poloviny 19. století. Nejedná se o novodobou repliku. Socha není signovaná. Špičková kvalita.
Technika: Bronzová socha
Výška: 50 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 21:38

Dosažená cena: 27 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (41)

20 800 Kč23.11.2020 21:13:38 (limit 23.11.2020 21:11:47)
20 300 Kč23.11.2020 21:13:38
19 800 Kč23.11.2020 21:11:47 (limit 23.11.2020 21:11:47)
19 300 Kč23.11.2020 21:10:29
18 800 Kč23.11.2020 21:04:00
18 300 Kč23.11.2020 21:01:55
17 800 Kč23.11.2020 20:02:33
17 300 Kč22.11.2020 09:14:08
16 800 Kč21.11.2020 18:16:01
15 000 Kč21.11.2020 18:16:01 (limit 19.11.2020 19:42:13)
11 800 Kč21.11.2020 18:15:48 (limit 19.11.2020 19:42:13)
11 300 Kč21.11.2020 18:15:48
6 300 Kč19.11.2020 19:41:55
6 000 Kč19.11.2020 19:41:53 (limit 14.11.2020 10:44:41)
6 000 Kč19.11.2020 19:41:53