Blíže neurčeno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 70 cm, rámování: 95 x 75 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 19.10.2020 21:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč