Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 49 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 21:12
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč