Signováno vpravo dole
Nově rámováno
Nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 62,5 x 62,5 cm
Konec aukce: 27.10.2019 21:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč