19. Koupání

Autor: Autor neurčen

Obraz z počátku 19. století. Vzadu pečeť majitele. Autor neurčený. Profesionální a velmi kvalitní práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 27 cm, šířka: 36 cm, rámování: 51 x 61 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 08.12.2019 18:18

Dosažená cena: 12 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (24)

12 200 Kč8.12.2019 18:11:08
11 700 Kč6.12.2019 11:28:30
11 200 Kč28.11.2019 07:47:00
11 000 Kč28.11.2019 07:47:00 (limit 27.11.2019 23:35:40)
10 700 Kč28.11.2019 07:45:42 (limit 27.11.2019 23:35:40)
10 200 Kč28.11.2019 07:45:42
9 900 Kč28.11.2019 07:39:16 (limit 27.11.2019 23:35:40)
9 600 Kč28.11.2019 07:39:16
9 300 Kč28.11.2019 07:39:10 (limit 27.11.2019 23:35:40)
9 000 Kč28.11.2019 07:39:10 (limit 28.11.2019 07:39:10)
8 300 Kč28.11.2019 07:38:56 (limit 27.11.2019 23:35:40)
8 000 Kč28.11.2019 07:38:56 (limit 28.11.2019 07:38:56)
7 300 Kč28.11.2019 07:38:28 (limit 27.11.2019 23:35:40)
7 000 Kč28.11.2019 07:38:28 (limit 28.11.2019 07:38:28)
6 600 Kč28.11.2019 07:38:09 (limit 27.11.2019 23:35:40)