Technika: Olej na plátně
Výška: 59,5 cm, šířka: 49 cm, rámování: 73 x 63 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 21:11
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč