Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 24,3 cm, šířka: 32 cm, rámování: 33,3 x 41 cm
Konec aukce: 09.05.2022 21:07
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč