Technika: Olej na kartonu
Výška: 39,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48 x 38 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.09.2025 21:10
Dosažená cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
| 900 Kč | 29.9.2025 21:05:01 |