187. Barokní obraz - putování s andělem

Autor: Autor neurčen

Malba z počátku 18. století. Pravděpodobně italská škola. V minulosti restaurováno..obraz vyžaduje znovu opravu, v místech prasklin vypadaná malba.
Technika: Olej na desce
Výška: 45 cm, šířka: 56,7 cm, rámování: 62,7 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 01.02.2021 21:27

Dosažená cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (26)

8 400 Kč23.1.2021 22:07:18
5 400 Kč19.1.2021 22:58:51
5 100 Kč19.1.2021 16:18:11
4 900 Kč18.1.2021 11:21:41
4 700 Kč17.1.2021 20:22:14
4 500 Kč17.1.2021 10:48:21
3 300 Kč14.1.2021 14:05:01
3 100 Kč13.1.2021 20:17:02 (limit 13.1.2021 20:17:02)
2 900 Kč13.1.2021 19:20:26
2 700 Kč12.1.2021 12:50:05
2 500 Kč10.1.2021 21:47:06