Malba z počátku 18. století. Pravděpodobně italská škola. V minulosti restaurováno..obraz vyžaduje znovu opravu, v místech prasklin vypadaná malba.
Technika: Olej na desce
Výška: 45 cm, šířka: 56,7 cm, rámování: 62,7 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 01.02.2021 21:27
Dosažená cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)