Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 35,5 cm, šířka: 31 cm, rámování: 48,5 x 44 cm
Konec aukce: 05.04.2021 20:59
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč