18. Párové figurální obrazy

Autor: Autor neurčen

Mírné krakelování na obrazech, zlacené, dřevěné vyřezávané rámy
Technika: Olej na plátně
Výška: 39 cm, šířka: 32 cm, rámování: 62,5 x 54,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 18:17

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (35)

16 000 Kč7.11.2020 13:47:58
15 500 Kč6.11.2020 20:57:05
15 000 Kč6.11.2020 20:56:56 (limit 6.11.2020 20:27:53)
14 600 Kč6.11.2020 20:56:56
14 100 Kč6.11.2020 20:56:52 (limit 6.11.2020 20:27:53)
13 600 Kč6.11.2020 20:56:52
13 100 Kč6.11.2020 20:56:49 (limit 6.11.2020 20:27:53)
12 600 Kč6.11.2020 20:56:49
12 100 Kč6.11.2020 20:56:47 (limit 6.11.2020 20:27:53)
11 600 Kč6.11.2020 20:56:47
11 100 Kč6.11.2020 20:56:44 (limit 6.11.2020 20:27:53)
10 600 Kč6.11.2020 20:56:44
10 100 Kč6.11.2020 20:56:38 (limit 6.11.2020 20:27:53)
9 800 Kč6.11.2020 20:56:38
9 500 Kč6.11.2020 20:56:28 (limit 6.11.2020 20:27:53)