176. Letní krajina - velký formát

Autor: Autor neurčen

Rám je více poškozený, než je vidět na fotografii.
Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 88,5 x 118,5 cm
Stav: Poškozený rám

Konec aukce: 19.01.2026 20:55

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 500 Kč