Signováno vpravo dole. Neurčeno.
Technika: Tempera
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 56 x 41 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 23:44
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč