Technika: Olej na kartonu
Výška: 14 cm, šířka: 19 cm, rámování: 37,5 x 45,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:50
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (3)
| 1 000 Kč | 19.1.2026 17:42:50 |
| 900 Kč | 19.1.2026 17:39:53 |
| 800 Kč | 16.1.2026 21:30:39 |