170. Zasněžená zahrada

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 44,7 cm, šířka: 39,7 cm, rámování: 50,5 x 46 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:57

Dosažená cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (11)

4 200 Kč19.1.2026 20:52:30 (limit 19.1.2026 20:51:24)
4 000 Kč19.1.2026 20:52:30
3 800 Kč19.1.2026 20:52:25 (limit 19.1.2026 20:51:24)
3 600 Kč19.1.2026 20:52:25
3 400 Kč19.1.2026 20:52:18 (limit 19.1.2026 20:51:24)
3 200 Kč19.1.2026 20:52:18
3 000 Kč19.1.2026 20:52:03 (limit 19.1.2026 20:51:24)
2 800 Kč19.1.2026 20:52:03
2 600 Kč19.1.2026 20:51:24 (limit 19.1.2026 20:51:24)
2 400 Kč19.1.2026 20:47:55
2 200 Kč19.1.2026 20:46:29