Signováno vlevo dole. Datováno 1903. Autor blíže neurčený. Profesionální práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 66,5 cm, šířka: 30 cm, rámování: 83 x 47 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 18:23
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (25)