Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 76,5 x 96,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:48
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč