165. Romantická krajina - 19.století

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 43 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 61 x 71,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:44

Dosažená cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

1 900 Kč19.1.2026 17:39:06