Signováno PD, na zadní straně autorský popis.
Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 47 cm, rámování: 42 x 51 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 19.01.2026 20:43
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč