Signováno vpravo dole. Profesionální práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 33 cm, šířka: 48 cm, rámování: 52 x 67 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 23:24
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (23)