163. Matka s dítětem

Autor: Autor neurčen

Technika: Kresba
Výška: 35,8 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 43 x 38,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:42

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 000 Kč