Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej sololit
Výška: 48,9 cm, šířka: 51,4 cm, rámování: 58,4 x 61,5 cm
Konec aukce: 01.02.2021 20:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč