Technika: Olej na kartonu
Stav: Poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.09.2025 21:05
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (13)
| 4 100 Kč | 29.9.2025 21:00:02 (limit 29.9.2025 20:58:58) |
| 3 900 Kč | 29.9.2025 21:00:02 |
| 3 700 Kč | 29.9.2025 20:58:58 (limit 29.9.2025 20:58:58) |
| 3 500 Kč | 29.9.2025 20:55:29 |
| 3 300 Kč | 29.9.2025 20:51:31 |
| 3 100 Kč | 29.9.2025 20:51:17 |
| 2 900 Kč | 29.9.2025 20:47:51 |
| 2 700 Kč | 29.9.2025 20:43:07 |
| 2 500 Kč | 29.9.2025 20:42:30 (limit 29.9.2025 20:41:28) |
| 2 500 Kč | 29.9.2025 20:42:30 |
| 2 300 Kč | 29.9.2025 20:41:28 (limit 29.9.2025 20:41:28) |
| 2 100 Kč | 29.9.2025 20:37:43 |
| 1 900 Kč | 29.9.2025 20:37:04 |