159. Slévači

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na kartonu
Stav: Poškozený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.09.2025 21:05

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (13)

4 100 Kč29.9.2025 21:00:02 (limit 29.9.2025 20:58:58)
3 900 Kč29.9.2025 21:00:02
3 700 Kč29.9.2025 20:58:58 (limit 29.9.2025 20:58:58)
3 500 Kč29.9.2025 20:55:29
3 300 Kč29.9.2025 20:51:31
3 100 Kč29.9.2025 20:51:17
2 900 Kč29.9.2025 20:47:51
2 700 Kč29.9.2025 20:43:07
2 500 Kč29.9.2025 20:42:30 (limit 29.9.2025 20:41:28)
2 500 Kč29.9.2025 20:42:30
2 300 Kč29.9.2025 20:41:28 (limit 29.9.2025 20:41:28)
2 100 Kč29.9.2025 20:37:43
1 900 Kč29.9.2025 20:37:04